+38(050)464-19-64

Moët & Chandon Grand Day

Магія #MoetMoments в кращому ресторані Запоріжжя – Monica Bellucci Lounge Café

Moët & Chandon — один з найбільших світових виробників шампанського. Був заснований в 1743 році Клодом Моетом.
Сьогодні це справжній Хмільний Гігант, що володіє більш ніж 1 000 Га виноградників. Темпи виробництва просто вражають – щороку Moët & Chandon випускає у світ близько 30 мільйонів пляшок шампанського.

Розквіт компанії припав на часи правління Людовика XV, коли шампанське стало невід’ємною частиною великосвітських прийомів і романтичних побачень короля і його фавориток. Мадам де Помпадур могла б з легкістю стати обличчям Moet & Chandon тієї епохи. Її слова золотом вписані в літопис постачальника двору Його Величності : “Шампанське – єдине вино, випивши яке жінка не втрачає своєї краси”.
Після тріумфального дебюту в Парижі Moet & Chandon узяло курс на Європу, що залишилася : Англія, Німеччина, Іспанія, а пізніше Росія і Америка – все, без виключення, представники тодішньої аристократії оцінили належним чином елегантність і тонкість смаку справжнього французького напою.
З 1830 року шампанське виривається з вузького кола європейської аристократії у бурхливий світ молодої буржуазії. 1830 рік можна назвати відліковою точкою епохи Moët & Chandon.
Moët & Chandon по колишньому залишається дорогим, проте, вартість пляшки шампанського – ніщо, порівняно із смаком, який відносить вас в Північно-східну провінцію Францію на залиті сонцем виноградники Шампаня.

12 червня гості ресторану Monica Bellucci разом з сомельє #1 України, амбассадором Moët Hennessy – Іваном Бачуріним вчинили гастрономічну подорож по провінциі Шампань, на честь 275 ювілею з дня основи Moët Chandon.

moet__chandon_3
moet__chandon_2
moet__chandon_1

Чому шампанське вважається напоєм аристократії і навіщо відкопилювати мізинчик, як з’явилося трояндове вино і стиль Brut, чому над “Е” в назві з’явилися точки і ще багато цікавих фактів ми дізналися від Івана з перших вуст.
Харизматичний сомельє, захоплюючі історії, смачне шампанське, чудова їжа, офіціанти у білих рукавичках і затишна атмосфера – рецепт приголомшливого вечора в Monica Bellucci Lounge Cafe.

Хочемо відмітити, що Monica Bellucci Lounge Cafe став другим в списку кращої організації Moët & Chandon Grand Day, поступившись місцем тільки Києву!

Categories : Рада професіонала Світська хроніка