+38(050)464-19-64

Дегустація Hennessy в Monica Bellucci

7 лютого Моніка мала честь приймати бренд-амбассадора Moët – Hennessy і президента Асоціації Сомельє України Івана Бачурина.

Іван вже бував у нас влітку на честь всесвітнього святкування Moët Grand Day, восени з дегустацією Veuve Clicquot і зимою з дегустацією Cloudy Bay.

Четвертий ексклюзивний приїзд в Запоріжжя Іван посвятив дегустації Hennessy.

Вечеря стартувала з welcome – drink (коньяк Hennessy V.S. з класичним і лимонним тоніком, а також часточкою свіжого лайму) у барної стійки, знайомства і легкої невимушеної бесіди, оскільки Hennessy V.S. хороший як в чистому вигляді, так і з льодом і у складі вишуканих коктейлів.

hennessy-v-monica_03
hennessy-v-monica_05

Далі гості перемістилися за стіл, щоб упізнати історію бренду і чому справжній коньяк тільки в Коньяку Hennessy.

Коньяк Hennessy V.S. (very special) був створений в 1865 році на честь 100-річчя Будинку. У нього не додають камель для забарвлення, при цьому напій набув свого фірмового бурштинового кольору завдяки витримці 3-8 років в дубовій бочці першого наповнення.

При першому ковтку відчувається легка солодкість, яку напою дає бочка, а потім відчувається терпкість і сухість дерева. Аромат свіжий, фруктовий.

hennessy-v-monica_02
hennessy-v-monica_01

Hennessy V.S.O.P. (very superior old pure) був створений в 1817 році спеціально для короля Великобританії Георга IV, є засновником категорії V.S.O.P. витримується у бочках другого і третього наповнення впродовж 4-15 років. Пахне сухофруктами. З першим ковтком відчуваються пряні нотки і мигдалевий післясмак. Ідеальний у поєднанні зі швейцарським сиром Грюйер – зернистий і дещо солодкуватий сир.

hennessy-v-monica_04
hennessy-v-monica_06

Hennessy X.O. (Extra old) був створений в 1870 році для ринку Китаю і має густий насичений смак. Негласну назву – extra oriental. Витримується в бочці від 6 до 35 років. Поєднує в собі 100 коньячних спиртів в ассамбляжі.

Аромат деревини, пряний з нотками чорного шоколаду.

Подавався в пейрінге з витриманим італійським сиром парміджано реджано і теплим шоколадним фонданом з ванільним морозивом.

Categories : Світська хроніка