+38(050)464-19-64

Замовити банкет додому, на виїзд (кейтеринг)

Замовити банкет додому, на виїзд (кейтеринг)

Кейтеринг

від ресторану Моніка Беллуччі

“Monica Bellucci” – кращий ресторан в Запоріжжі і кейтерингова компанія в одній особі. Ми допомагаємо з організацією банкетів, фуршетів, кава-брейків і інших заходів, гарантуємо відмінний сервіс, смачну їжу і доступні ціни. Наша команда – професіонали з великим досвідом, готові узяти на свої плечі процес підготовки будь-якого заходу, незалежно від складності і кількості осіб.

Виїзний кейтеринг є сучасною послугою, яка набирає популярності і має все більший попит, завдяки мобільності, зручності і можливості організувати свято у будь-якому місці. Від вас потрібно трохи – розповісти про своє бачення свята, а іншу роботу ми зробимо самостійно. Філософія “Monica Bellucci” полягає в організації кращого заходу там, де побажає замовник – компанія або фізична особа.

zakas_keytering_03
zakas_keytering_01

ДЗВОНІТЬ, І МИ ОРГАНІЗОВУЄМО:

 • Виїзний банкет – повна свобода вибору, починаючи із складання меню і закінчуючи оформленням заходу. Наші майстри надають особливий стиль події, підбирають відповідний одяг, прикрашають і накривають столи. Місце проведення заходу вибирає замовник, а завдання “Monica Bellucci” – продумати свято до щонайменших дрібниць. Ми гарантуємо, що такий банкет назавжди залишиться в пам’яті гостей.
 • Виїзний фуршет – невід’ємний елемент творчого і ділового життя. Якщо ви плануєте замовити фуршет, зробіть це в кафе “Monica Bellucci”. Ми підготуємо і організуємо застілля на будь-якій події, будь це конференція, конгрес, презентація або урочистий прийом. Наша команда професійно розставляє і сервірує столи, забезпечуючи їх яскраве і красиве оформлення. Ми приділяємо увагу найдрібнішим деталям, щоб кожному гостю було затишно і комфортно.
zakas_keytering_02
 • Кава-брейк – невелика перерва, що має тривалість від 20 до 40 хвилин. Він організовується в процесі ділових переговорів, зустрічей або неофіційного спілкування. При організації кави-брейка увага приділяється легкій їжі, холодним і гарячим напоям. Наші фахівці готують місце для проведення заходу, доставляють закуски і напої, накривають столи і забезпечують якісне обслуговування.

Незалежно від події, будь це весільний виїзний банкет, кава-брейк або фуршет, ми дотримуємося модних тенденцій, витримуємо тематику і колірну гамму заходу.

ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ?

“Monica Bellucci” – краще виїзне обслуговування для клієнтів, які знають ціну комфорту і працюють тільки з професіоналами. Наші переваги:

 • Залучення до роботи співробітників, що мають великий досвід в організації виїзних заходів.
 • Надання ведучого на свято або тамади на весілля, фотографа і оператора.
 • Доступні ціни (вартість на людину) :
  • Банкет – від 600 грн
  • Фуршет – від 400 грн
  • Весільний виїзний банкет – від 700 грн
  • Кава-брейк – від 250 грн

ДО ЗАМОВИТИ ВИЇЗНЕ РЕСТОРАННЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ?

Зробити замовлення в “Monica Bellucci” легко:

 • За 1-2 тижні наберіть наш номер телефону і розкажіть, що ви плануєте організувати – фуршет, банкет або кава-брейк. За наявності можливості краще прийти особисто.
 • Внесіть передоплату – від 2 до 5 тисяч гривен (залежно від масштабу події).
 • Насолоджуйтеся роботою професіоналів, смачною їжею і ідеальною організацією, після чого внесіть суму, що залишилася.

Якщо не вдалося зробити замовлення завчасно, покладайтеся на колектив “Monica Bellucci”. Якщо це потрібно, ми підготуємо виїзний захід навіть за один день. Звертайтеся і переконайтеся самі, як важливо, цікаве і ефективне працювати з професіоналами.

Замовити кейтеринг

Замовити кейтеринг