+38(050)464-19-64

Замовити корпоратив в ресторані

Замовити корпоратив в ресторані

Корпоратив

в ресторане Моника Белуччи

“Monica Bellucci” – кращий ресторан для корпоратива в Запоріжжі. У вашому розпорядженні місткий банкетний зал, відмінна музика, смачні страви і доброзичлива атмосфера. Наші співробітники відповідально підходять до підготовки свята, прислухаються до ваших рекомендацій і гарантують високу якість заходу.

Організація і проведення свят в “Monica Bellucci” – гарантія незабутнього заходу, незалежно від приводу, кількості гостей і масштабів події. Ми беремо на себе увесь вантаж відповідальності за підготовку заходу і виконуємо роботу на вищому рівні – починаючи з меню і закінчуючи розважальною програмою.

otmetit-korporativ_03
otmetit-korporativ_01

У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ КОРПОРАТИВА?

Організація корпоратива – можливість для керівництва дізнатися ближче за своїх працівників, розібратися в їх людських і лідерських якостях, здатності працювати в колективі. Після такої події простіше зробити висновок, хто є командним гравцем, а хто – “вовком-одинаком”.

Вибираючи місце, де провести корпоратив, варто врахувати:

 • Місткість залу;
 • Якість кухні;
 • Наявність розважальної програми;
 • Можливість запросити ведучого на корпоратив;
 • Наявність фото- і відеозйомки;
 • Доступні ціни.
otmetit-korporativ_02

“Monica Bellucci” – ресторан в Запоріжжі, який на 100% задовольняє заявленим критеріям.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?

Корпоратив в ресторані “Monica Bellucci” – це:

 • Прекрасна кухня. У вашому розпорядженні кращі кухарі, які готові здивувати смачними і незвичайними стравами. Ми допомагаємо спланувати меню так, щоб кожен гість залишився ситим і задоволеним.
 • Эксклюзивність. При замовленні корпоратива ви вибираєте тематику, а ми робимо усе необхідне для її втілення в життя – прикрашаємо приміщення, знаходимо костюм для ведучого (при замовленні такої опції), готуємо відповідне меню і розважальну програму.
 • Доступні ціни. Вибираючи наше кафе для корпоратива, ви робите незабутнє свято для працівників і економите гроші. Середній чек в нашому закладі складає від 350 до 450 гривен. З урахуванням спиртного вартість зростає на 100 гривен для кожного гостя. Якщо вартість банкету більше 50 000 гривен, дозволяється приносити свій алкоголь.

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

Щоб зробити подію яскравою і такою, що запам’ятовується, скористайтеся додатковими послугами:

 • Ведучий – людина, здатна провести корпоратив з гарантією якості. Він веселить гостей, створює дружню і добродушну атмосферу, проводить веселі конкурси і допомагає колективу об’єднатися.
 • Відео- і фотографування. Кожен корпоратив – частинка історії компанії, яку варто зберегти для майбутніх поколінь. Замовте фотографа і оператора, щоб зберегти подію не лише в пам’яті, але і в кругу фірми. Щоб може бути цікавіше, ніж переглянути старі фотографії або відео через 3-5 років.

ЯК ЗАМОВИТИ КОРПОРАТИВ В РЕСТОРАНІ "MONICA BELLUCCI"?

Ви вирішили провести новорічний або передноворічний корпоратив в ресторані? Плануєте вибратися з колективом в середині року або в прив’язці до будь-якого свята? Зробіть наступні кроки:

 • За один-два тижні дзвоніть нам або приходьте особисто. Якщо йдеться про організацію події на Новий рік, варто звертатися за 1-2 місяця.
 • Розкажіть, яким ви бачите майбутнє заходу, яка тематика цікавить. Визначтеся з ведучим на корпоратив, фотографом і оператором (якщо вимагається).
 • Залиште 2-5 тисяч гривен у вигляді завдатку (залежно від масштабів події).
 • Святкуйте з колективом, після чого вносьте суму, що залишилася.

“Monica Bellucci” – ваше кафе для корпоративу. Ми зробимо подію неабиякою, надамо йому “родзинки”, смачно нагодуємо кожного гостя і організуємо яскраву розважальну програму. Ви отримуєте бездоганний корпоратив, який покращує імідж компанії, залишає приємне враження про співробітників і підвищує їх лояльність до керівництва.

Замовити корпоратив